Czy to się na pewno opłaca?

Wycieczki z opcjonalnym wykupieniem dowolnego pakietu “Wszystko  w cenie” wydają się droższe niż zwykły wyjazd, w którym sami będziemy decydować na co wydajemy pieniądze a na czym wolimy zaoszczedzić. Na wczasy z opcją all inclusive nie muszą decydować się wszyscy, jednak w bardzo wielu przypadkach jest to dużo rozsądniejsze rozwiązanie.

Zdecydowanie warto polecić all inclusive następującym grupom wczesowiczów:

- IMPREZOWICZE - kiedy jedziemy do południowego kurortu (na przykład do Grecji czy Egiptu) by naładować akumulatory wraz ze zgraną grupą przyjaciół i zamierzamy imprezować - taka opcja wydaje się idealne! Po co zastanawiać się, czy stać nas na kolejny wypad do baru przy hotelu, kiedy mamy możliwość bawienia się bez względu na ilość wypitych trunków? Warto jednak upewnić się, że w naszej wersji all inlcusive (przed wyjazdem jeszcze!) zawarte są napoje alkoholowe!

- RODZINY - nigdy, ale to nigdy nie da się dogodzić smakowo wszystkim, zawsze ktoś w rodzinie będzie akurat miał ochotę na inne danie w porze obiadu. W zwykłych pakietach mamy do dyspozycji zwykle dwie lub trzy opcje posiłków. Gdy tylko wykupimy wcześniej wyżywienie takiego typu mamy dostęp do wielu różnych dań i przekąsek, często w formie szwedzkiego stołu.

- SMAKOSZE - bardzo często przy okazji wybrania opcji all inclusive mamy możliwość smakowania regionalnych trunków i dań. Dzięki wybraniu takiej opcji mamy gwarantowaną dodatkową atrakcję w formie podróży kulinarnej.